Webinář Komplexní řešení mastitid u automatizovaných systémů dojení, 23.8.2022

Datum konání: 23.08.2022

Místo konání: online - Zoom

Česká technologická platforma pro zemědělství ve spolupráci s Výzkumným ústavem veterinárního lékařství, v. v. i., firmou Mikrop Čebín, a.s. a Výzkumným ústavem živočišné výroby, v. v. i., Českou zemědělskou univerzitou Praha a Mendelovou univerzitou v Brně si Vás dovolují pozvat na on-line webinář se zahraničním odborníkem dr. Peterem Edmondsonem Komplexní řešení mastitid u automatizovaných systémů dojení.

Dr. Peter Edmondson se specializuje již 40 let na řešení mastitid, a to i v automatizovaných systémech dojení. Pracoval s velkými stády dojnic v Saúdské Arábii a Číně. V Anglii byl ředitelem veterinární praxe specializované na dojený skot, od roku 2015 je ředitelem společnosti UdderWise. Je (spolu)autorem tří knih o mastitidách, pravidelně přednáší o této problematice na mezinárodních konferencích.


Webinář bude simultánně překládán.


Webinář je pořádán v souvislosti s řešením projektu NAZV QK22020292.


Registraci provádějte přes registrační formulář https://www.vri.cz/prihlaseni/ 


Po registraci vám přijde potvrzující e-mail a před akcí (21. 8. 2022) vlastní link k připojení (přes platformu Zoom), prosím uložte si webovou stránku do prohlížeče, nejlépe Google nebo Mozilla.