Rádi bychom Vás pozvali na ojedinělou debatu s kandidáty do Evropského parlamentu, která se zaměří na téma "Budoucnost českého zemědělství".

Tyto volby proběhnou v ČR 7. a 8. června 2024 a rozhodnou o zastoupení České republiky v Evropském parlamentu na příštích pět let a ovlivní směřování politik a rozhodování na evropské úrovni, včetně legislativy, rozpočtu a mezinárodních vztahů. Je důležité, aby si všichni voliči uvědomili význam svého hlasu, protože každý hlas může přispět k výsledkům, které odrážejí hodnoty a priority české společnosti.

Toto setkání se uskuteční 9. dubna 2024 od 13:00 do 16:00 hodin v rámci prestižní výstavy TECHAGRO NA VÝSTAVIŠTI V BRNĚ, SÁL P1.

Debata nabídne unikátní příležitost přímo diskutovat s kandidáty, kteří mají ambice zastupovat naše zájmy na evropské úrovni. Můžete se těšit na živou diskusi o výzvách, příležitostech a perspektivách, které stojí před českým zemědělstvím v kontextu evropské politiky.

Přijďte si popovídat s kandidáty, vyjádřit své názory, položit otázky nebo si prostě jen poslechnout, jaké mají kandidáti postoje a priority v oblasti zemědělství. Vaše účast a příspěvky jsou pro nás klíčové k tomu, abychom mohli společně formovat budoucnost zemědělství v České republice i v celé Evropě.

Pozváni jsou: 

Martin Hlaváček (ANO)

Jarmila Dubravská (STAČILO!)

Petr Macinka (PŘÍSAHA A MOTORISTÉ)

Pavel Šrámek (SVOBODNÍ)

Pro účast na debatě je nutná registrace. Prosíme, zaregistrujte se zdeObčerstvení zajištěno.

Těšíme se na setkání s Vámi a na plodné diskuse, které mohou přispět k lepšímu pochopení a řešení otázek, které stojí před českým zemědělstvím. Pozvánku naleznete v příloze pošty.